Biegi przełajowe

2024-04-15

GMINNE IGRZYSKA DZIECI
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 12 kwietnia 2024 roku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Zawody zostały zorganizowane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach. Rywalizacja uczniów odbywała się na stadionie LKS Bulowice.

Współzawodnictwo odbywało się w trzech kategoriach wiekowych: w rocznikach 2013 i młodsi, 2012- 2011 oraz 2009 – 2010. Na starcie stanęli uczniowie z siedmiu szkół podstawowych z naszej gminy, około 150 uczestników wzięło udział w biegach przełajowych. Zawody rozgrywane były na dystansie około 1000 m.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Kętach dzielnie walczyli o najlepsze lokaty. Zajęliśmy następujące miejsca drużynowe:

Dziewczęta rocznik 2013 i młodsze IV miejsce w składzie: Tworowska Ida, Żmuda Kinga, Jakubowska Lena, Lewandowska Maja, Szyszka  Kinga, Góralczyk Maja.

Chłopcy rocznik 2013 i młodzi IV miejsce w składzie: Sordyl Mikołaj, Wójcik Franciszek, Pustelnik Dawid, Kania Tobiasz, Handzlik Julian, Foks Konstanty.

Dziewczęta rocznik 2012- 2011 IV miejsce w składzie: Piątek Lena, Szczepańczyk Helena, Sordyl Klaudia, Laszczak Amelia, Mojżyszek Julia, Płonka Katarzyna.

Chłopcy rocznik 2012-2011 V miejsce w składzie: Juras Julian, Krakowiński Stanisław, Wawro Mirosław, Ledwoń Mikołaj, Szymański Robert, Matusiak Mieszko.

Gratulujemy uczestnikom - każdy z Was jest zwycięzcą!