Bal Karnawało- Walentynkowy

W tym roku obchodziliśmy niezwykły bal karnawałowy, ponieważ został on połączony z WALENTYNKAMI. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci i panie przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wystrój sal balowych nawiązywał do karnawału i walentynek i zachęcał do wspaniałej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, konkursach i tańcząc przy swoich ulubionych utworach. Bal karnawałowo-walentynkowy przyniosła wiele radości. Był również czas na słodki poczęstunek...Podczas balu zostały rozdane WALENTYNKI. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i walentynkowych kartek.

Dorota Słowiak