Urodziny w Przedszkolu-Listopad

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość  i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata.

To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.
W tak ważnym dniu, wszystkie dzieci z jubilatem/ką na czele są bardzo radosne. Przedszkolaki śpiewają „sto lat”, składają życzenia. Następnie dzieci mają zabawę urodzinową i słodki poczęstunek.

Jeszcze raz wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo radości, uśmiechu i zdrówka!

Dorota Słowiak