Dzień Mamy i Taty

Na początku czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty. Wszystkie grupy przygotowały piękne przedstawienia. Świadomi trudu i poświęcenia jakiego wymaga rodzicielstwo zorganizowaliśmy występy, które, mamy nadzieję, umiliły czas naszym rodzicom i wywołały uśmiech na ich twarzach. Rodzice mogli oglądać swoje pociechy wcielające się w role magicznych stworzeń, krakowiaków, tancerzy i tancerek, a nawet sąsiadek, matek i ojców. Różnorodność spektakli była zdumiewająca, jednak wszystkim przyświecał jeden cel: wystąpić dla rodziców w podzięce za ich miłość i troskę. Dodatkowo zerówkowicze uroczyście pożegnali przedszkole, otrzymali dyplomy i książki, a także gratulacje od Pani Dyrektor, która uświetniła uroczystości swoją obecnością.

Rodzicom raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze, zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości, a przedszkolakom, którzy od września zasiądą w szkolnych ławkach, wielu uśmiechów i przyjaciół, zapału do nauki oraz spełnienia marzeń.