Wizyta Śwętego Mikołaja

W minionym tygodniu a mianowicie 8 grudnia do naszego Przedszkola wpadł z odwiedzinami Święty Mikołaj w towarzystwie Księdza Wacława .Wizyta Mikołaja to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil przez dzieci w każdym Przedszkolu.
Dzieci na spotkanie z Mikołajem przygotowują się bardzo starannie. Wszystkie grupy zaprezentowały wierszyki i piosenki dla wyjątkowego gościa!
Dzieci uwielbiają tego rodzaju przygotowania i mimo, że zajmują one sporo czasu, robią to z wielką radością i zadowoleniem!
Tego dnia wszystkie grupy zapraszały Mikołaja do swoich pięknie udekorowanych sal. przedszkolaki w czerwonych stylizacjach witały Świętego.
Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszyscy bardzo przeżywali to spotkanie. Na niejednej buzi można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Po wspaniałych występach Mikołaj wręczył każdemu piękny prezent.
A oto zdjęcia z tego niesamowitego dnia......

Dorota Słowiak