"Kopciuszek"

Dnia 24 listopada 2023 r. grupy z naszego przedszkola miały przyjemność uczestniczyć w wycieczce do  Domu Kultury w Kętach, gdzie mogły obejrzeć przestawienia pt. „Kopciuszek”.

Dzieci miały okazje poznać losy Kopciuszka skazanego na mieszkanie z macochą i jej zarozumiałą córką. Główna bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Z pomocą dobrej wróżki dociera na bal, na który spotyka wymarzonego księcia. I tak dobro zwycięża nad złem. Kopciuszek przekazuję nam, że w życiu nie liczą się dobra materialne, ale wrażliwe i dobre serce.

Gra aktorska, niesamowita scenografia i efekty specjalne zrobiły duże wrażenia na młodych widzach. Wyjście miało na celu zapoznanie dzieci z atmosferą teatralną oraz rozwijanie ich estetycznych zainteresowań.