Sukcesy naszych przedszkolaków w konkursach

Nie od dziś wiadomo, że dzieci różnią się między sobą, przejawiają odmienne zdolności i talenty. Ważne jest, aby były one rozpoznawane i rozwijane również w okresie przedszkolnym. Dlatego w ostatnim czasie część dzieci z grupy P 01 wzięła udział w ogólnopolskim i gminnych konkursach plastycznych. A oto ich sukcesy:
Maja Matusiak - I miejsce w gminnym konkursie pt. "Wielkanocny bukiet Pani Wiosny", organizowanym przez Dom Kultury w Kętach, kategoria do 7 lat, praca przestrzenna;
Amelia Wierońska - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym pt. "Sensoryczna pisanka", organizowanym przez SPWP nr 8 w Kętach, kategoria 5-6 latki;
Lena Ślosarczyk -  wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym pt. "Sensoryczna pisanka", organizowanym przez SPWP nr 8 w Kętach, kategoria 5-6 latki;
Lena Greta - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna" organizowanym przez SPWP nr 7 w Kętach, kategoria 5-6 latki.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
Anna Kos