Dzień Dziecka

Pierwszego czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka, który obfitował w atrakcje. Na terenie przedszkola dzieci świętowały biorąc udział w zorganizowanych w ogrodzie grach i zabawach. Każdy przedszkolak mógł także zdecydować się na zrobienie tatuażu i zjeść pyszną watę cukrową. Wszyscy bawili się na placu zabaw i kosztowali słodkości przygotowanych specjalnie na ten dzień. Zerówkowicze udali się natomiast do szkoły języków obcych FACE2FACE w Kętach, gdzie uczcili swój dzień skacząc i bawiąc się na dmuchańcach. Pamiętając o tym, że „gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” nasze panie wychowawczynie dołożyły wszelkich starań, aby uśmiech nie schodził z twarzy przedszkolaków dostarczając tym samym wiele radości wszystkim pracownikom placówki.