Mikołajki

Mikołajki to dzień, na który dzieci czekają z niecierpliwością. Przedszkolaki starannie przygotowały się do wizyty św. Mikołaja w przedszkolu. Najpierw napisały lub narysowały list do Mikołaja prosząc go: „o małe co nieco…” Nauczyły się piosenek o Mikołaju oraz wykonały piękne prace plastyczne specjalnie dla niego. Następnie przedszkolaki ubrały choinkę i udekorowały swoją salę. W piątek (03.12.2021 r.) nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci dzień. Wszystkie pociechy ubrały się do przedszkola na czerwono -zielono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki oraz świąteczne opaski. Mikołaj wraz z księdzem Wacławem dostarczyli dzieciom paczki z prezentami. Radość z prezentów była wielka. Na koniec cała uroczystość została uwieczniona w formie pamiątkowych zdjęć. To był wspaniały i ekscytujący dzień, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!!!