Nadeszła wiosna!

Powitanie wiosny w przedszkolu to radosne i kolorowe wydarzenie, które celebruje nadejście nowego sezonu.  W tych dniach przedszkole staje się miejscem pełnym kwiatów, motyli, ptaków i innych elementów kojarzonych z tą porą roku. W ostatnich dniach przedszkolaki miały okazję posadzić nasiona oraz cebulki. Jest to wspaniały sposób na edukację dzieci i rozwijanie ich zainteresowań przyrodą. Dzieci uczą się procesu wzrostu roślin oraz odpowiedzialności za nie i ich pielęgnację.

21 marca został również zorganizowany uroczysty przemarsz podczas, którego żegnaliśmy zimę i witaliśmy wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały i grały na instrumentach,  śpiewały piosenki o wiośnie oraz recytowały wiersze na jej temat. Powitanie wiosny w przedszkolu to czas pełen radości, pozytywnych emocji i wspólnych zabaw, ale także okazja do przekazania zwyczajów i tradycji. Wiosenne drzewko- Gaik zostało odnalezione, a wraz z Gaikiem zawitała do nas WIOSNA.