Przygotowania do Swiąt

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też dzieci z naszego przedszkola nie próżnują i dokładają wszelkich starań, aby dobrze się do nich przygotować. Na Niedzielę Palmową zostały skomponowane piękne, zielone palmy, udekorowane kolorowymi wstążkami oraz kwiatami z bibuły. Ponadto przedszkolaki wykonały kartki świąteczne, które wręczyły swoim rodzicom. Oprócz zorganizowania wielkanocnych podarunków dzieci wykonały prace plastyczne, takie jak symetryczne rysowanie kurczaczków, czy też wyklejenie sensorycznej pisanki z naturalnych materiałów.

Mamy nadzieję, że ciężka praca dzieci nie pójdzie na marne, a Święta Wielkanocne, poprzedzone takimi przygotowaniami, upłyną w atmosferze radości.