"Światowego Dnia Pluszowego Misia"

„Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Nie od dziś wiadomo, że miś jest najukochańszą zabawką wszystkich dzieci. Jest miły w dotyku, można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Pomimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dlatego też, dnia 25 listopada dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Choć w tym roku, ukochane pluszaki nie mogły odwiedzić przedszkola, to jednak
ten dzień był pełen uśmiechu oraz wspólnej, misiowej zabawy. Przedszkolaki poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy znanych piosenkach np. "Jadą, jadą misie", " Pluszowy miś" itp. Nie zabrakło też zabaw ruchowych, konkursów oraz pięknych prac plastycznych. W przyszłym roku na pewno zaprosimy wszystkie najukochańsze misie i misiaczki, małe i duże, brązowe i kolorowe i wspólnie będziemy się uczyć i bawić. A oto relacja z tego dnia.