Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt

2024-02-06

5 lutego 2024 roku uczennice klas 5b, 6a i 6b reprezentowały naszą szkołę w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt. Zawody odbywały się na hali w OSiR w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co umożliwiło nam udział w czterech meczach. Wygraliśmy dwa z nich (z drużynami z SP nr 1 w Kętach i  ZSP w Witkowicach), a dwa przegraliśmy (z drużynami z SP nr 2 i SP w Nowej Wsi). Uplasowało nas to na III miejscu w gminie.

Skład drużyny przedstawiał się następująco: Agata Laszczak (kapitan-6b), Maja Kliś (6b), Lena Piątek (6a), Klaudia Sordyl (6a), Małgorzata Seniów (6a), Żaneta Kasperek (6b), Hanna Bogacz (6b), Maria Plewniak (6a), Emilia Sikora (6b), Katarzyna Płonka (5b), Julia Mojżesz (5b), Amelia Laszczak (5b), Zuzanna Jędrzejko (5b).

Dziewczęta z wielkim angażowaniem rozgrywały każdy mecz. Jest to niewątpliwie wspaniały wynik i kolejny sukces naszych uczniów. Dziękujemy za godne reprezentowania szkoły w zawodach sportowych.