Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2024-03-21

19 marca 2024 roku uczennice klas 7a i 7b reprezentowały naszą szkołę w Gminnych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody odbywały się na hali w OSiR w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Do turnieju zgłosiły się cztery drużyn. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co umożliwiło nam rozegranie trzech meczy. Wygraliśmy z drużyną z SP w Bielanach, a dwa przegraliśmy (z drużynami z ZSP w Wikowicach i SP nr 1 w Kętach). Uplasowało nas to na III miejscu w gminie.

Skład drużyny przedstawiał się następująco: Emilia Rusinek (kapitan-7a), Emilia Surma (7a), Julia Pawińska (7b), Jagoda Kołodziejczyk (7a), Maria Jakubowska (7b), Dominika Nikiel (7b), Laryssa Kochanowska (7b).

Jest to wspaniały wynik i kolejny sukces naszych uczniów. Dziękujemy za godne reprezentowania szkoły w zawodach sportowych i zaangażowanie!