Zawieszenie zajęć

2020-10-23

Szanowni Państwo,

w związku z informacją Ministerstwa Edukacji Narodowej od 26 października do 8 listopada br.  zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Uczniowie tych klas przechodzą na NAUKĘ ZDALNĄ. Regulacje są na stronie szkoły  w zakładce  ZDALNA NAUKA.

Zajęcia odbywać się będą wg dotychczasowego planu lekcji /bez zmiany godzin/. Każda jednostka lekcyjna w bezpośrednim łączu 30 min. z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams .

Uczniowie mają do niej bezpłatny dostęp. Poniżej instrukcja dot. utworzenia konta ucznia w ZSP3 Kęty dla tych Państwa, którzy będą to robić pierwszy raz. Założenie takiego profilu jest niezbędne do zalogowania się w aplikacji MS TEAMS.

Ostatnim etapem przed rozpoczęciem pracy w MS TEAMS jest zalogowanie się uczniów do założonych przez nauczycieli przedmiotów/zajęć dla poszczególnej klasy.

Linki:

Pierwsze logowanie

Informacja MEN   https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Cała Polska w czerwonej  strefie- obowiązujące  zasady

W przedszkolu  oraz klasach 1-3 lekcje odbywają się stacjonarnie zgodnie z dotychczasowym planem. Świetlica i biblioteka szkolna pracuje bez zmian. Kuchnia przygotowuje obiady dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

Organizacja wejścia/wyjścia do szkoły dla oddziału przedszkolnego i klas 1 -3 pozostaje bez zmian:

WAŻNE!

Zasady samodzielnego docierania do szkoły i powrotu ze szkoły dziecka poniżej 16 roku życia reguluje zapis zamieszczony w serwisie Rzeczypospolitej Polskiej /Zakładka: Przemieszczanie się osób/ strona serwisu

Szanowni Państwo,

Kolejny raz bądźmy dla siebie wsparciem. Liczę na Państwa.

Lidia  Danek

Dyrektor ZSP 3 Kęty

WAŻNE  INFORMACJE

Pedagog, Biblioteka Świetlica, Sekretariat

Czynny w stałych godzinach pracy.